.

.

Jabra Спорт Темпо Безжична Bluetooth Earbuds - САД Мало Пакување

Jabra Спорт Темпо Безжична Bluetooth Earbuds - САД Мало Пакување

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Премиум безжична звук и внатрешно копчиња за контрола на музика или телефонски повици.Сигурно и удобно се вклопуваат со зад увото носи стил и повеќе големина уво гелови.Изградена кон НАС Воени стандарди за дожд, пот, шок и прашина отпор (IP54 номинална).Брзо полнење функција, за да се обезбеди еден час во вредност од батеријата само 15 минути на полнење; Рефлексивни кабел за рано утро или на ноќното употреба.Интегрирани обука преку Спортот Живот Стан да се обезбеди во уво readouts за време на вежбање : брзина, време, растојание, калории изгори; исто Така работи со најпопуларните 3rd партија спортски апликации.Со Jabra Спорт Темпо безжична earbuds може да се доживее премиум звук, сигурно одговара и интегрирани обука стан за подобрување на било тренингот.Лесно контрола на музиката и повици за време на вежбање преку внатрешно контроли и ако заборавите да ја наполните пред тренингот, за користење на брзо полнење функција за брзо да обезбеди еден час во вредност од батеријата само 15 минути за време на полнење.Jabra Спорт Темпо, исто така, дава во уво аудио readouts, обука, совети и им помага да ја планирате вашата преку вашиот тренингот со Jabra Спорт Живот Стан.Изградена кон НАС Воена времето и шок стандарди (IP54 оценет), Jabra Спорт Темпо е подготвен да работи надвор кога ќе се.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата