.

.

ASEEBY Двоглед за Деца Образовни Подароци Подароци за Момчиња и Девојчиња Мали Shockproof Виткање Телескоп за Птицата Гледа Отворено Патување и Кампување

ASEEBY Двоглед за Деца Образовни Подароци Подароци за Момчиња и Девојчиња Мали Shockproof Виткање Телескоп

DEN 895.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Направен на животната средина и пријателски мека гума материјал,nontoxic.Мека гума опкружен eyepieces се вклучени за око за заштита,не се лизга нула,контрола е дизајниран да се вклопуваат во рацете и лицето на децата,совршен за децата да имаат прекрасен отворено авантури.ЛЕСНИ ДЕЦА ДВОГЛЕД СО ВРАТОТ РАКА : Оваа мини компактен деца двоглед е лесен и удобен доволно за момчиња и девојчиња да го носат надвор за одблизу да го природата.ЛЕСНО ДА се ФОКУСИРААТ И ЈАСНА цел ДА ги НАБЉУДУВААТ : Прилагодлив мини двоглед за деца со 4 X зголемување и цел леќа дијаметар 30мм,на двоглед се лесно да се фокусира со мазна центар-фокус knob и може да се прилагоди лесно да одговара на око далечина.НАЈДОБРИТЕ ОБРАЗОВНИ ИСТРАЖУВАЧКА ИГРАЧКИ : Двоглед се совршени за природата гледа,хоби и спорт.Тоа може да биде укината за да одговара око за око растојание на децата.На компактна големина е идеален за малку раце и авантури на отворено!.Ве молиме контактирајте со нас ако било какви прашања,ние ви нудиме најраните одговор и задоволни решение.Деца двоглед едукативни настани за децата на птицата гледа,кампување и пешачење - Голема Играчки и Подароци за Момчиња и Девојчиња.Тоа доаѓа со 4 X око леќата да се задоволат различните потреби на децата.На 30мм/1.18 инчен објект леќа карактеристики јасна визија и висока осветленост,овозможувајќи им на децата да ги почитуваат јасно.Спецификација : Точка име : образовни учење двоглед за children Material : еко-пријателски гума и АБС материјал е Применливо возраст : 3-10 години children Product големина : прибл. 11.2x4x9 cm/ 4.41x1.57x3.54 inch Lens големина : прибл. 4*0.3 цм/1.58*0.12 inch Functions : оптички фокус,прилагодливи далечина да се направи јасна визија.Она што е во пакет?1 x деца binoculars Note : не користите овој производ за да се набљудуваат на сонцето јасно.Тоа може да предизвика трајно оштетување на очите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата