.

.

4 Пакет Водоотпорен Кревет Влошки - Душек и Чаир Капаци - Не се Лизга, Перат, Дише, Противалергиски, Тери Крпа - Бебе, Мокрење во Кревет, Стари, Кучиња - 18x20 во. - од страна

4 Пакет Водоотпорен Кревет Влошки - Душек и Чаир Капаци - Не се Лизга, Перат, Дише, Противалергиски, Тери Крпа

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бамбус.НА SOFTEST, ПОВЕЌЕТО УДОБНО КРЕВЕТ ПОДЛОГА : мека quilted бамбус тери површината овозможува на вашето тело со неспоредлив дише поддршка и грижа, па можете да го добие остатокот треба без потење.ВОДООТПОРЕН & АБСОРБЕНТА : Заштитете го вашиот кревет од протекување, spills, и несреќи со користење на овој 5 слоевит подлога со врховниот absorbency – идеален за секој кој и да било домашно милениче, па тие ќе останат топли и суви во секое време.ПОВЕЌЕ намени : Влошки за многу цели, вклучувајќи : бебе јасли, промена на пелена мат, мокрење во кревет, стари лица, инвалидски подлога, менструални циклуси, душек заштитник, инконтиненција, пет превозници и litterboxes.ПЕРАТ ЗА повторна УПОТРЕБА : Изградени да издржат и до 300 мие за исклучително лесен грижа и одржување, лесно се фрли вашиот подлога во машина за перење и да имаат добар како ново секој пат.ЕФИКАСНА ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ : Со нашата мулти-пакети може да се обезбеди дека секогаш има свеж кревет подлога за вашиот душек.Ние имаме различни големини да се избере така може да се најдат совршено се вклопуваат за вас.Се заштитат себе си и вашиот кревет од било несреќа со x-Приоритетни е перат и водоотпорен инконтиненција кревет влошки.Тие се начин да се заштити вашиот душек од протекување, spills и никакви телесни течности, додека добивање удобно ноќен одмор!Некои ноќи се исполнети со неочекувани изненадувања што доведе до голем број на хаос и фрустрација во утринските часови, без разлика дали тие се од вас, вашето домашно милениче, бебе или кого.Со нашиот кревет подлога, сето тоа е надвор од прозорецот како на вашиот кревет ќе остане целосно сува и безбедна без разлика што инциденти се случи!КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ 100% Водоотпорни Дише Мембрана Мека Quilted Бамбус Тери Површината 5 Слој за Оптимални Absorbency Не се Лизга & Noiseless Поддршка Противалергиски и Лесно Wash MULTIPURPOSE Бебе Креветчето Пелена Менување на Деца и Детска Кревет Мокрење Менструални Циклуси Инконтиненција Постари Мажи & Жени Милениче Превозници Отпадоци Кутии Количка Подлога Многу More AVAILABLE ГОЛЕМИНИ/КОЛИЧИНИ 18" x 20" (4 Парчиња) 31" x 35" (1 Пакет, 2 Парчиња) 53" x 34" (1 Pack) Двојно 18"x 20" и 31" x 35" (2 Парчиња)ДИШЕ, УДОБНО, DURABLESleep со доверба и удобност, како никогаш досега со x-Приоритетни.Нашите влошки обезбеди неспоредлив поддршка за вашето тело, додека за заштита од случајно протекување.Тоа е направено со мека quilted бамбус тери површина која обезбедува голема терапевтска помош за бебињата, возрасните и постарите, па тие секогаш се одморат лесно.Тоа е изградена со 5 слоеви на делукс абсорбента моќ која е многу погуста од конкурентите, па да знаете што се добива најдобра подлога наоколу!Најдобриот дел е тоа што тоа е перат - до 300 мие - за голема погодност!Тоа сигурни победи купување на оние влошки за еднократна употреба и chucking носивост на пари за нешто што се случува само да се фрлаат.Со x-Склопот на живот е лесно и безбедно!Спиење со доверба и да добијат твое денес!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата