.

.

Дупка Видов Вежба Малку Сет за Полнење, Дупка Настроената Малку Трајни Дупка Машина Рака Вежба Додатоци 12MM за Бетон за Вештачки Камен за Мермер

Дупка Видов Вежба Малку Сет за Полнење, Дупка Настроената Малку Трајни Дупка Машина Рака Вежба Додатоци 12MM

DEN 203.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овална чип дупка дизајн е повеќе погодна за испуштање на чипови, и сечење на отпор е мал.Одберете високо‑квалитетни дијамант, и разумно да може ефективно да се подобри острината и отпорност на абење.Усвојува хексадецимален се справи со дизајн, кој е погоден за повеќето рака електрични дупчалки и не е лесно да падне во употреба.Големината на ударна дупка е стандардна, и дупка со дијаметар е 12mm, која е погодна за различни парична казна дупки.Дупка настроената е погодна за отворањето на дупки во мермер, бетон, вештачки камен, итн.Функција : 1. Овална чип дупка дизајн е повеќе погодна за испуштање на чипови, и сечење на отпор е мал.2. Одберете високо‑квалитетни дијамант, и разумно да може ефективно да се подобри острината и отпорност на абење.3. Усвојува хексадецимален се справи со дизајн, кој е погоден за повеќето рака електрични дупчалки и не е лесно да падне во употреба.4. Големината на ударна дупка е стандардна, и дупка со дијаметар е 12mm, која е погодна за различни парична казна дупки.5. Дупка настроената е погодна за отворањето на дупки во мермер, бетон, вештачки камен, итн.Спецификација : Предмет Тип : Дупка Видов Вежба Bit Material : Diamond Process : Brazing Hole Дијаметар : Прибл. 12mm / 0.5 in Colour : Црна Пакет Листа : 1 x Дупка Видов Вежба Малку.

Кон својствата

Item Type:
Hole Saw Drill Bit
Material:
Diamond
Process:
Brazing
Hole Diameter:
Approx. 12mm / 0.5in
Colour:
Black
Package List:
1 x Hole Saw Drill Bit :
Најдобри предлози во категоријата