.

.

Плитки Дупки Дупчење Indexable Вметнете Вежби 3D WC Серија Inser Вежба Битови ЦПУ Струг Употреба (Дупчење на длабочина : 3D, Дупка со Дијаметар : WC32 SD31 WC06)

Плитки Дупки Дупчење Indexable Вметнете Вежби 3D WC Серија Inser Вежба Битови ЦПУ Струг Употреба (Дупчење на

DEN 2318.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се држиме до вежба.Внатрешни ладење вежба, континуирано дупчење, висока удирање ефикасност.Пакет листа : 1 BUC вежба (не вклучуваат инсерти).Име : indexable вметнете Вежба Материјал : Висока Брзина Steel Drilling Дијаметар : 30.5-35mm Drilling Длабочина Тип : 3 DCooling Систем : Со coolant holes Suitable WC insert (внеси).Пакет листа : 1 BUC вежба (не вклучуваат инсерти).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата