.

.

Кучето е Дуксери, JVVD Мала Раса Милениче Облека, 6 Големини на Морска Ѕвезда и Conch Кучето е Маскирани Sweatshirt

Кучето е Дуксери, JVVD Мала Раса Милениче Облека, 6 Големини на Морска Ѕвезда и Conch Кучето е Маскирани Sweatshirt

DEN 2376.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Перформанси : На Надворешниот Слој На Ова Е Направен Од Високо-Квалитет Кадифе, И Поставата Е Направен Од Супер Мек Кадифен Материјал.Моден Морска Ѕвезда И Conch Дизајн Изгледа Прилично Симпатична И Двојно-Layer, Ќе Обезбеди Дополнителна Топлина.Големина Може Да Се Прилагоди Со Два Реда На Snap Копчиња, Обезбедување На Вашето Домашно Милениче Со Совршена Наметка, Лесно Да Се Стави На И Полетување.Тоа Може Да Се Користи Како Наметка Или Ќебе. 2 Реда На Snap Копчиња На Деколте, И Екстра Ред На Snap Копчето Под Градите, Што Го Прави Помал.Погоден : Мини Или Мали Кучиња Само.Ве Молиме Проверете Вратот Круг Должина(Периметар/Дебелина) И Назад Должината На Вашата Сакана Пет Пред Купување.Очисти : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Но Ве Молам Не Кајгана Тоа.Големина : Ние Сме Обезбедување На Големината Опции Од Xs До Xxl.Детални Големина Информации Може Да Се Најде Во Слика.Контактирајте Со Нас За Тоа : Ние Сме Многу Задоволни Што Ќе Ги Избереме Нашите Производи.Обезбедување На Задоволство И Среќен Шопинг Искуство За Клиентите Е Наш Приоритет.Ако Имате Било Какви Прашања, Слободно Контактирајте Со Нас Преку E-Mail Во Секое Време.Спецификација На Производот : Име На Производ : Куче Hoodies Design : Морска Ѕвезда И Conch Tighten Тип : Брзо Копче,3 Rows Pocket : None Applicable : Мини Или Мали Dogs We Се Драго Ни Е Да Им Обезбеди На Онлајн Услуги.Се Чувствуваат Слободни Да Ја Проверите Нашите Производи Со Повеќе Теми, Како Што Се Mussel,Подводниот Свет,Морски Суштества,Алги И Сл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата