.

.

Јапонски Чадор Маскирани Sweatshirt 3D Печатење Дуксери Руно Поставата Pullover Џемпер За Мажи И Жени

Јапонски Чадор Маскирани Sweatshirt 3D Печатење Дуксери Руно Поставата Pullover Џемпер За Мажи И Жени

DEN 1583.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

95% полиестер+5 spandex.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака мие и во машина перат.Унисекс целосна печати џемперот е изработен 95% полиестер+5 spandex материјал (соединение руно).На маскирани џемперот е изработен од микро-водат ткаенина, кој е удобен за носење, без топка или деформација.Парична казна изработка, парична казна везана, овој џемпер е специјално дизајниран за Европејците и Американците.Одлична облека за ветер и студ заштита.Овој џемпер има прилагодливи худ дизајн кој може да се заштити вашата глава од студениот ветар за време на вежбање.Овој спортски качулка користи најмодерни целосна печати дизајн, погоден за сите видови на модата.Тоа е најдобра идеја да им даде како подароци за семејството и пријателите.Класичен спортски качулка, стилски сите печатење дизајн, унисекс, погоден за есен, зима и пролет.Рака мие и во машина перат.Ве молиме погледнете го големина на табелата на левата страна пред да нарачате.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте не директно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата