.

.

UZZUHI Деца Crewneck Дуксери Младите Суичери Момчиња Долг Ракав Pullover Девојки Маскирани

UZZUHI Деца Crewneck Дуксери Младите Суичери Момчиња Долг Ракав Pullover Девојки Маскирани

DEN 302.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полиестер Микрофибер.Се повлече На затворање.Машина За Миење. ★Материјал : 82% полиестер + 18% spandex.Мека тенка полиестер elastane ткаенина е еластичен и лесно да се движите наоколу во, целосно еко-пријателски, лесни, меки, растеглив, пот абсорбента и брзо се суши. ★Функција : кенгур џебови, Качулка Вратот, долг ракав, pullover.Ова е мека светлина тежина women' s качулка, не се толку дебели како sweatshirt но совршен за есента и почетокот на зимата. ★Големина : ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНА (инчен) : S - 6-7 Години (Должина : 22, Биста : 35.4, Ракав : 14.5).М - 8-10 Години (Должина : 22.8, Биста : 36.6, Ракав : 14.9).L - 11-13 Години (Должина : 23.6, Биста : 37.8, Ракав : 15.3).XL - 14-16 Години (Должина : 24.4, Биста : 38.9, Ракав : 15.7).Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата пред да нарачате. ★Прилики : на Овие маскирани sweatshirt голема за Дома, на Училиште, Есен, Зима, Нова Година, Улица, Спорт, Носии, Плажа, Чисто и Секојдневно Носат, Одличен Подарок за Роденден, Одмор, Забава, Божиќ, Прослава и сл. ★Прилагодено Украсени : Прилагодено персоналните pullover дуксери се прифатливи, ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да ги прилагодите на вашите сопствени слики!Multicolor за изборот.Ги исполни вашите различни деца стилови, таквите како вратоврска боја, мрзливост, лама, сончоглед, леопард печати, пеперутка, кул коњ, куче, смешни мачка и така натаму.Деца Дуксери За Момчиња Девојчиња★Спецификации : 1.Материјал : 82%Полиестер+18%Spandex,Кожата-пријателски,удобно, softable, додворувања, и функционална.2.Сезона : Пролет, есен, зима.3.Конвенционалните дизајн : Мода класичен маскирани дизајн,погодно џеб дизајн, двојно игла конец за шиење,Rib ракави и полите дизајн, windproof топлина.4.Топло совети : не хемиско чистење,не кајгана,се Мијат под 30 степени ,Висат сува во сенка,На максимална температура на железна плоча е 1100.Се обрне внимание на : Миење сам, не се впие за долго време.★КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Парична казна квалитет, најдоцна стил и атрактивни цени.2.Pullover стил, долг ракав и удобно се вклопуваат форма.3.Уникатен и стилски дизајн, удобно ткаенина за секојдневно носење.4.Пар со фармерки, тексас шорцеви, панталони, здолништа, leggings итн.5.Мала тежина, Удобен и Мека ткаенина.6.Шик функционална торбичка џеб на предната страна,Кенгур џебови стил.7.Совршен за на пролет и есен сезони,исто така, може да се носи во зима.8.Персоналните дизајни, ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да ги прилагодите на вашите сопствени слики! ★Големина Информации(инчи) : S - 6-7 Години - Должина - 22.0 - Биста - 35.4 - Полите Ширина - 14.9 - Ракав - 14.5.М - 8-10 Години - Должина - 22.8 - Биста - 36.6 - Полите Ширина - 15.5 - Ракав - 14.9.L - 11-13 Години - Должина - 23.6 - Биста - 37.8 - Полите Ширина - 16.1 - Ракав - 15.3.XL - 14-16 Години - Должина - 24.4 - Биста - 38.9 - Полите Ширина - 16.7 - Ракав - 15.7.★Драги Пријатели : 1.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.2.1-2 см грешка на мерење е разумен спектар поради различни мерни методи.3.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате директно!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата