.

.

Acronde 10 Елка Topper Ѕвезда на Дрвото-топ Ѕвезда Божиќ Дрво Декорација Затворен Партија Дома Декорација (Црвено)

Acronde 10 Елка Topper Ѕвезда на Дрвото-топ Ѕвезда Божиќ Дрво Декорација Затворен Партија Дома Декорација (Црвено)

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : Овие уникатни врвот ѕвезда е 10 инчи.Лесно да се вклопи со повеќето големини на елката.Нема да паднат лесно, да ви даде најдобри расположение за Божиќ ден.Употреба : Украсување Божиќни тематските партија, куќа, подароци продавница, трговски центар, ресторан, во меѓувреме ,тоа е убав Божиќ подароци за вашите пријатели и семејство, да се шири вашиот одмор расположи и дух!.Topper Ѕвезди : Направен од добар квалитет метал, цврсти и трајни, не се деформира,Со сјајот на површината, рѓа-доказ,Жица спирала конус на дното за да се задржи topper ѕвезда стои на treetop цврсто.Sequins : Многу sequins на површината на topper ѕвезда, направете ја вашата дрвото многу светкавиот под светлината, за да додадете убаво и елегантен стил на елката,да ви даде топол Божиќ!.Дизајн : ви Благодариме на шупливи дизајн кој може да се комбинираат за употреба со LED светла или string светла за подобар ефект.блескавата ѕвезда го прави идеален за да ги красат елка topper да светне празничната атмосфера и да се направи вашиот дом повеќе убава!.Карактеристики : Материјал : Metal Style : Шупливи Design Size : Мерки за 10"Апликација : класичен и безвременски украс за на врвот на елката, убава блескава ѕвезда стои на вашата елка елегантно да се направи вашиот елка совршен!Добиете некои специјални Божиќ атмосфера со оваа топка дрво topper.Совршен избор за Божиќ дрво декорација, Никој не може да го пропушти Божиќ дрво декорација на Новогодишни ден!DIY свој посебен дрво topper сега!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата