.

.

(200 компјутери) M4.5 X 150mm, DIN 7995, Метрички, Дрвени Завртки, Овална Pozidriv Алтернативни Диск, А2 Нерѓосувачки Челик

(200 компјутери) M4.5 X 150mm, DIN 7995, Метрички, Дрвени Завртки, Овална Pozidriv Алтернативни Диск, А2 Нерѓосувачки

DEN 6856.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Овална countersunk head завртки се исто така познат како покрена countersunk head завртки.На Pozidriv одморите овозможува зголемување на вртежен момент, додека намалување на ризикот од вози кам-out.Дрвени завртки со текот на една педа долго имаат threadless месо тело, обично една третина од целокупната должина.А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик.Дијаметар (Номинална) : M4.5 Length (Номинална) : 150mm Category : Дрво Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Овална Countersunk Head Head Стил Детали : 90 степени Countersink Drive Стил : Cruciform Одморите Drive Drive Детали : Pozidriv Тип ZThread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 7995 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата