.

.

(800 компјутери) М3.5 X 40mm, DIN 95, Метрички, Дрвени Завртки, Овална Слот Диск, A4 Нерѓосувачки Челик

(800 компјутери) М3.5 X 40mm, DIN 95, Метрички, Дрвени Завртки, Овална Слот Диск, A4 Нерѓосувачки Челик

DEN 6644.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дијаметар (Номинална) : M3.5 Length (Номинална) : 40mm Category : Дрво Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Овална Countersunk Head Head Стил Детали : 90 степени Countersink Drive Стил : Дупчиња Drive Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : A4 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 95 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата