.

.

1Pc Креативни Десктоп Елка Tabletop Спирала Божиќ Дрво Божиќ Десктоп Украс Божиќ Декорација Декоративни Елка за Дома Декор, Бела

1Pc Креативни Десктоп Елка Tabletop Спирала Божиќ Дрво Божиќ Десктоп Украс Божиќ Декорација Декоративни Елка

DEN 391.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

УНИКАТЕН БОЖИЌ ОРКЕСТАРОТ - Нејзините креативни Божиќ десктоп оркестарот.Можете да го ставите на вашето биро, трпезариска маса или вашите деца соба.ПОСЕБЕН И ПРИВЛЕЧЕН ИЗГЛЕД - Креативни спирала елка облик дизајн, украс со дрво монистра, посебна и убава.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА - 10 x 17cm/3.93*6.81 во(приближно), соодветна големина која е погодна за декорација на разни места.ЗДРАВ CONSTRUCTURE - има железо жица внатре, лошиот да се деформира.БОЖИЌ АТМОСФЕРА - Својот изглед дизајн има Божиќ атмосфера, ви помага да додадете празнична до вашиот дом.Функција : СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА - 10 x 17cm/3.93*6.81 во(приближно), соодветна големина која е погодна за декорација на разни места.ПОСЕБЕН И ПРИВЛЕЧЕН ИЗГЛЕД - Креативни спирала елка облик дизајн, украс со дрво монистра, посебна и убава.ЗДРАВ CONSTRUCTURE - има железо жица внатре, лошиот да се деформира.УНИКАТЕН БОЖИЌ ОРКЕСТАРОТ - Тоа е креативни Божиќ десктоп оркестарот.Можете да го ставите на вашето биро, трпезариска маса или на вашата детска соба.БОЖИЌ АТМОСФЕРА - Својот изглед дизајн има Божиќ атмосфера, ви помага да додадете празнична до вашиот дом.Спецификација : Материјал : Железо Wire Quantity : 1 Pc Mold Боја : White Size : 10 x 17cm/3.93*6.81 во(Приближно)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата