.

.

WESTREE 4 Фиоки Ткаенина Салон за Складирање Кула Лесно се Повлече Ткаенина Кантите Организатор Единица за Дете Спални соби, Playrooms, Расадници

WESTREE 4 Фиоки Ткаенина Салон за Складирање Кула Лесно се Повлече Ткаенина Кантите Организатор Единица за

DEN 1257.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 ФИОКА ГРАДИТЕ : Карактеристики 3 се отстранува и фиоки;Употреба во или надвор од плакарот и да се задржи нередот под контрола со зачувување на сите ваши onesies, облека, чорапи, чевли, примање ќебиња, burp облека, ќебиња, пелени и повеќе; вертикална дизајн се вклопува лесно во многу локации низ дома,бескрајни организациски можности.SMART СКЛАДИРАЊЕ : Овој мебел стојат може да се пофали тенок, мала тежина дизајн за лесно да се вклопи во помали простори додека сеуште обезбедување на доволно простор за складирање;Пластични нозе ќе не нула тротоарите, и тие се прилагодува на нерамни површини.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Изработени од не-плетени синтетички ткаенини;со слој за лесно чистење; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.Лесно да се Соберат : Пакетот доаѓа со сите алатки и прибор за брзо прилагодување, соберете со детални инструкции за инсталација и видео.Еко-Пријателски Материјал Ткаенина Кантите-Комбинираат МДФ одбор со дише ткаенина, рачка за секоја фиока за непречено отворање и затворање.Ткаенина фиоки вклучуваат 3 големини за да ги задоволи вашите различни складирање потреби.Тоа не само плакарот организатор но исто така голема Идеална за мали простори како што се станови, condos и ученичкиот дом соби.Во градинка, овој салон го задржува бебе производи, играчки, и приказна книги организирани и се на дофат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата