.

.

TOPTIE Обука Елеци, Фудбал Џерси, Pinnies за Фудбалски Тим, Повеќе Бои и Количини

TOPTIE Обука Елеци, Фудбал Џерси, Pinnies за Фудбалски Тим, Повеќе Бои и Количини

DEN 47.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Изработени од 100% полиестер mercerization со две-парче еластична корселе.Лесно да се стави на и полетување. (Дете) YM Димензии - Должина на : 22inch; Градите ширина (на половина) : 14.2 инч. (Возрасни) Големина L - Должина на : 24.8 инчен; Градите ширина (на половина) : 16.9 инч.XL Димензии - Должина на : 27.6 инчен; Градите ширина (на половина) : 18.5 инч.Корселе : 4.72 инчен - 9.06 инч.Светла боја елеци, кој ќе застане на пракса поле.Одлично за на училиште, салата или пракса.Изработени од 100% полиестер mercerization со две-парче еластична корселе.Лесно да се стави на и полетување.Светла боја елеци, кој ќе застане на пракса поле.Одлично за на училиште, салата или пракса.Детето Димензии : Должина : 19.7 во; Градите ширина (на половина) : 12.6 во;Возрасни Димензии : Должина : 24.8 во; Градите ширина (на половина) : 16.9 во;XL Димензии : Должина : 27.6 во; Градите ширина (на половина) : 18.5 во.Корселе : 4.72 во 9.06 во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата