.

.

Froiny 1pc Јога Мат Кеси Салата Фитнес Торба Ранец Спорт Рамо Drawstring Чанта за Жените Rucksack

Froiny 1pc Јога Мат Кеси Салата Фитнес Торба Ранец Спорт Рамо Drawstring Чанта за Жените Rucksack

DEN 668.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Движење : Фитнес/swimming/outdoor sports/.Разноврсна usage - Оваа спортска торба е најдобар торба за тренингот, пливање, туристички, спортски активности, тенис, кошарка, јога, риболов, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Голем капацитет Спортска Торба.Употреба на високо-квалитетна кожа ткаенина, водоотпорен, носат-отпорни, издржливи и убави.На рамо ремени се погоден за носене и Издржливи.Материјал : водоотпорен Висок квалитет nylon Usage : Мултифункционален се Справи со торба,Торба,Crossbody Кеси,Спортска Торба., Патување Bags Size : 44 cmx 44cmx 20cm Color; Green Package : 1pc*bag All слики се точни пукање ,но поради влијание од страна на осветлување и различни екран ,тоа ќе се прикажува малку боја различни.Сите големина,е прирачник за мерење ,ве молиме оставете 1-2 см грешка ,ви благодариме.1inch=2.54 см 1cm=0.39 инч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата