.

.

Littlearth NHL Бран Drawstring Кофа Торба

Littlearth NHL Бран Drawstring Кофа Торба

DEN 668.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Памук.Увезени.Официјално лиценцирани NCAA МАК и NHL.Мека памучна, tassels и ткиво на рака додадете bohemium изгледаат и се чувствуваат. 100% Памук.Чантата е увезени; логото се применува и во САД.Целосно наредени, со внатрешни patch џеб.дното е 8" во дијаметар, торба 11" високи.Еластична врвот со магнетни предвремени затворање. 1-1/2" широк рака се прилагоди до 50" во должина.Овој природен памук торба со Littlearth Продукции има светла мода бои во графички модел кој ја црпи фокусот на тимот на логото applique.Имајте предмети безбедно внатре користејќи еластичен затворање со акцент tassels.Оваа торба е целосно наредени со ентериер коса црта џеб.На прилагодливи рака има max должина на 52-инчи за максимална удобност.Торба мерки 12" во Висина x 14" Широк x 8.5" Длабоко.Направен од 100% памук.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата