.

.

hansgrohe Фокус N Модерна Низок Проток Заштеда на Вода 2-Рачка 3 5-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Хром, 71140001

hansgrohe Фокус N Модерна Низок Проток Заштеда на Вода 2-Рачка 3 5-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Хром, 71140001

DEN 1159.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : германски дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите на вашата бања тапа потреби.КОНТРА КОНФИГУРАЦИЈА : Ова е 3-дупка тапа дека мора да биде инсталиран во текот на постојните 3-дупка контра конфигурации.ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ : Цврсти месинг изградба обезбедува долго производ живот.ТЕЧЕЊЕ-СЛОБОДНО : керамичка кертриџ обезбедува долгорочна, течење-без операција и се протега производ живот.ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На лесен-за-чистење на анти-limescale силикони aerator се оптимизира проток на вода перформанси и можат да бидат брзо избришани чисти.ПРОТОК на ВОДА : Низок Проток во согласност стапка од 1,2 GPM.СПРЕЈ ТИП : Ова тапа карактеристики на aerated спреј кој предизвикува помалку јавните од традиционалните чешми.ПОСИЛНИ се СПРАВИ со : На boltic рачката за заклучување овозможува повторна употреба на вашиот тапа без да се загуби по пат.ИНСТАЛАЦИЈА БЕЛЕШКИ : Hansgrohe препорачува лиценциран водоводџија инсталирате овој производ.ОГРАНИЧЕН ЖИВОТ на ПОТРОШУВАЧИТЕ ГАРАНЦИЈА : Сите hansgrohe производи се покриени со ограничена производителот гаранција применлива во оригиналните набавувачот.Дизајн Со палета на модели и стилови, поврзан со квалитет и дизајн што очекувате од hansgrohe, сон бањи стане реалност.Бања чешми со hansgrohe изпускам прекрасен дизајн со супериорни перформанси и издржливост.Изберете ја вашата посакувана славина, па да пребарувате на целата производ suite за комплементарна додатоци.Германскиот инженерски осигурува својот живот на доследна и сигурен операција.Одржување на Производи што функционираат совршено се од суштинско значење.За да се обезбеди дека тие го прават, секој hansgrohe производ 100% воздух тестирани во производство.hansgrohe чешми функција силикони aerator дека оптимизира проток на вода перформанси, отпорен на минерални депозит build-up, и е дизајнирана да биде лесно да се избриша чисти.Инсталацијата Може да биде инсталиран во постоечките 1 или 3 дупка контра конфигурации.Стандард 3/8-инчен цевка врска црева вклучени (во прилог).Baseplate се продава одделно.Ве молиме да ги почитувате сите локални, државни и федерални водовод кодови и прописи.Инсталација настава линкот подолу.За Поддршка на корисниците [email protected]

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата