.

.

KOHLER К-139-CP Антички Една Дупка Тоалетот Тапа, Полиран Хром

KOHLER К-139-CP Антички Една Дупка Тоалетот Тапа, Полиран Хром

DEN 5639.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Еден контрола тоалетот славина за една дупка инсталации. 1.2 gpm (литри во минута) проток.KOHLER керамички диск вентили надмине индустрија долговечност стандарди два пати за живот на трајни перформанси.Солидна месинг конструкција за трајност и сигурност.KOHLER завршува спротивстави на корозија и tarnishing, надминува индустрија издржливост стандарди во текот на два пати.Високи-температура граница стоп ви овозможува да се претходно наместени удобно максимална температура за да се елиминира scalding.Од Производителот Антички чешми донесе носталгични шарм за да бања или во прав соби со традиционални украси.Овој лесен, едно контрола се справи со тапа карактеристики на висока температура се ограничи престане да се елиминира scalding.Надвор поседуваат безвременски жалба, овие чешми, исто така, обезбеди години на сигурни перформанси.KOHLER керамички диск вентили надмине индустрија долговечност стандарди два пати и цврсти месинг изградба обезбедува трајни производи за убавина.KOHLER завршува спротивстави на корозија и tarnishing, надминува индустрија издржливост стандарди во текот на два пати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата