.

.

WOWUSUO Кактус Бања Мат Растенијата Не се Лизга Бања Килим Затворен Тепих Doormat Кат Удобно Апсорпција на Вода 24 x 16, Една Големина

WOWUSUO Кактус Бања Мат Растенијата Не се Лизга Бања Килим Затворен Тепих Doormat Кат Удобно Апсорпција на

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кактус акварел сликарство Не се Лизга Бања Мат Димензии : 24"(L) X 16"(W).Килим, Поддржан Од : Doormat Абсорбента И Не Се Лизга Не-Плетени И Пластични Крајна Точка.Бања Мат Е Исполнет Со Висока Густина Мемориска Пена, Кои Ефикасно Ја Ублажува Нога Притисок.Направен Од Висок Квалитет 100% Полиестер.Одлично За Бања,Суета,Одмор Дома,Господар Бања,Детска Бања,Гостин Suite,Одличен Подарок Идеја За Сите Прилики,Божиќ,Свадба,Татковци Ден,Мајки Ден,Валентин.Производ Description Backing Материјал : 100% Tpr Material : 20% Памук + 80% Полиестер.Големина : 23.6 X 15.7 Инчи(60 X 40 Cm).Функција : Не се Лизга Design Don Грижете се За Doormat Ќе Лизгава Насекаде, Поддршка Направени од Страна на Tpr Meterial, Трајни И Апсолутно Против Лизгање.Бања Мат Absorbent It Е Многу Удобно И Чува Моите Нозе Топло И Пријатно Кога Се Повлекува На Тоа По Излегува На Топла Када И Туш Кабина.И Hemmed На Рабовите.Совршен Thickness Don Грижете се За Магијата Чисти Мат Ќе Ве Спречи Од Заклучување На Вратата, Низок Праг Дизајн Апсолутно Погодно За Вас Да се Отвори Или Затвори Вратата.Чекор Да Clean Do Не Грижете Се За Стапалата На Чевли Дамки Ќе Се Направи Подот Валкани.Без Разлика Дали Тоа Е Дождливо, Снежните Ден Или Пак Само Се Врати Од Градината, И Само Треба Да Се Чекор На Оваа Magica Doormat, Може Да Се Постигне Само Средства За Чистење.Answer : ___________________________ Note : Машина Перат & Рачен Перење.Миење Под Ладна Вода, А Не Жешка Вода.Ако Има Било Каков Проблем, Ве Молиме Испратете E-Mail На Нас.Ние Ќе Се Справи Со Тоа Во Време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата