.

.

Римската Карбид DC1660 Dovetail Шема, 1/4-Инчен месо тело

Римската Карбид DC1660 Dovetail Шема, 1/4-Инчен месо тело

DEN 333.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1/2-Инчен машина со дијаметар. 1/2-Инчен сечење должина. 2-1/4-Инчен целокупната должина. 1/4-Инчен месо тело со дијаметар. 14 степени агол.Опис на производот се Користи за сечење кога моделот е монтиран на врвот на работното парче.На смолкнување агол обезбедува дополнителна чисти cut.ISO 9001 сертификација за врвен квалитет.Од Производителот Користи за сечење кога моделот е монтиран на врвот на работното парче.На смолкнување агол обезбедува дополнителна чисти се сече.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата