.

.

К&F Концептот 49mm Тенок HD Мулти-Обложени Променлива ND Неутрален Густина Прилагодливи ND2 ND4 ND8 да ND400 Филтер Леќа& Микрофибер Крпи за Чистење 10-Пакет Поединечно Вакуум С

К&F Концептот 49mm Тенок HD Мулти-Обложени Променлива ND Неутрален Густина Прилагодливи ND2 ND4 ND8 да ND400

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Вклучува】К&F КОНЦЕПТОТ 49 MM Прилагодливи Неутрален Густина Професионална Фотографија Филтер ND2~400 + Professional Микрофибер Ткаенина за Чистење на Леќите. 【Материјал】 ND Филтер : Направени од страна на Завршен Професионален Оптички Очила, наместо на Оптички Смола.Микрофибер : Овој Професионален Микрофибер направени од страна на Јапонски Суровини, многу мека и лесна за чистење на леќи, филтри,очила и мобилен телефон итн. 【Професионален Дизајн】 Користејќи Супер-Тенок Оригинален Дизајн за да се Избегне Vignetting Кога Ќе го Преземање на Слика. 【Премиум Материјалот】Микрофибер крпи за чистење направен од високо-квалитет на цврсто ткиво микрофибер материјал, и ги отстранува прашината, масло, smudges, отпечатоци од прсти, и нечистотија. 【Поединечно Вакуум Спакувани】 Секој збор поединечно вакуум спакувани за да се задржи на објектот чисти, Тоа лесно може да се вклопи во вашиот џеб, чанта и во било каде што ќе ви треба за готови употреба.К&F Концептот 49mm Тенок HD Мулти-Обложени Променлива ND Неутрален Густина Прилагодливи ND2 ND4 ND8 да ND400 Филтер Леќа& Микрофибер Крпи за Чистење 10-Пакет Поединечно Вакуум Спакувани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата