.

.

Gioteck SMP Xbox Серија X - Палец Костец Xbox Серија X/S Megapack - Силиконска Приклучоци/Капи/Заштита за Joysticks Playstation 5 - Не се Лизга - Сет од 3 - Зелена/Црна

Gioteck SMP Xbox Серија X - Палец Костец Xbox Серија X/S Megapack - Силиконска Приклучоци/Капи/Заштита за Joysticks

DEN 425.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ШТИТИ JOYSTICKS НА CONTROLLS - Направен од висок квалитет со силиконска да се подобри зафат, перформанси и удобност, thumbgrips исто така и заштита на аналогни прачки од носат и солза, канџи, нечистотија и други оштетувања.ПОДОБРА КОНТРОЛА И ПОГОЛЕМА УДОБНОСТ - Меки и удобни, со висок квалитет со силиконска материјали направи копчиња меки и удобни за допир.Го ПОДОБРУВА ИГРАЧКОТО ИСКУСТВО - акција зајакне системот обезбедува максимална точност и прецизност.Со анти-лизга функција, вие веќе не ќе мора да се грижите за лизгање исклучување на џојстик од вашиот контролер.Тие ќе ви обезбеди со повеќе прецизност и чувствителност, па ќе може да се изврши дури и подобро за време на вашите игри.ВКЛУЧЕНИ - Овој пакет ви обезбедува со 3 пара на костец на различни дизајни, имено : црна, зелена и црна & зелена.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Нема хардверски или специјални вештини потребни за инсталирање.Само флип капа од внатре и од надвор, а потоа флип надолу за да заврши на аналогни стапови, тоа трае само неколку секунди.Компактен со џојстик по инсталацијата, нема потреба да се грижите, тие не ќе падне.Длабоко зафат медицински одделение силиконски палецот костец за целосна контрола и прецизност кога тоа е важно.Ротација на природни агол на палецот позиција со поголема надморска височина и ергономски на вредноста на поголем радиус за прецизно движење и удобност.Снајперистот Megapack доаѓа со 3 групи на палецот костец за додаде прилагодување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата