.

.

Paddles за PS4 Контролер,IWGAME Контролер Копчето за враќање Назад Прилог

Paddles за PS4 Контролер,IWGAME Контролер Копчето за враќање Назад Прилог

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БЕЗЖИЧНА ДИЗАЈН : Нема други алатки се потребни, само приклучете во контролер , и да направи некои едноставни settings.Да се избегнуваат,затоа што се премногу фокусирани на играта и на конзола лета далеку.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ & ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : По тестирање, Копчето за враќање Назад Прилог е компатибилен со 80% на контролер за PS4 на пазарот.може да погодно мапата цел копчиња на Paddles(М1, М2).ПУКНА ФУНКЦИЈА : По мапирањето на целна копчиња за да "М1 или М2", притиснете "Турбо +М1 или М2" во исто време, "М1 или М2" ќе добие пукна функција, повторувајќи тоа ќе се откаже од функцијата.ДИЗАЈН ЗА РАЦЕ : единствена paddles позиција дизајн е повеќе погоден за играчи со мали раце и ги носи неограничена забава.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : Бесплатен замена во рок од три месеци .Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : Само поддршка на Вистински ps4 решение controller If оригиналниот контролорот не е применлив (ве молиме надградба на контролорот првиот)Ако најде дека производот не е компатибилен со вашиот Контролер, ве молиме контактирајте го нашиот клиентите во време. (На нов производ може да имаат малку дефект, но се надевам дека тоа може да ви донесе среќа)Едноставно поставување на работата и хуманизирано дизајн на безжични ќе ви донесе неограничена забава.Функција На Поставување :1 .Долго притиснете го ПОСТАВИТЕ копчето за 2 секунди, ╳ светло трепка брзо.2 .Притиснете го М1 или М2 Paddles ,светла блескави полека во секвенца ( притиснете еднаш, се префрлат еднаш)( Трепка Секвенца:╳→○→△→□→Р3→L3→R2→L2→R1→L1 ) 3 .Кога целта копчето е блескави, притиснете го ПОСТАВИТЕ копчето,заврши амбиент.4 .Clear Cache : Долго притиснете го ПОСТАВИТЕ копчето за 5 секунди, LED промени од трепкање на off (исклучено).5 .Турбо функција :Притиснете цел копче за функција и Турбо копче во исто време, копче за функција има Турбо континуирано започне функција .Повторете го овој чекор за да се откажете.РАБОТАТ на струјата : помалку од 15m ASLEEP СТРУЈА : помалку од 30u APOWER СНАБДУВАЊЕ на ВЛАДАТА : EXT жичен connection WORKING НАПОН : DC3.0-3.3 VOrder content1x Контролер Attachment1x Прирачник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата