.

.

X-DREE 20 Компјутери 25мм ID M25x1.5mm Тема Пластични Кабел Жлезда Цевка Конектор Зглобовите Црна(20 piezas 25 mm ID M25x1.5mm Rosca Кабел plástico Prensaestopas Conector де tubo Гора

X-DREE 20 Компјутери 25мм ID M25x1.5mm Тема Пластични Кабел Жлезда Цевка Конектор Зглобовите Црна(20 piezas

DEN 521.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 320g; Пакет Содржина : 20 Компјутери x Кабел Жлезди.Главната Боја : Црна; Конец Кол : M25. Големина : 36 x 43mm/1.43" x 1.7"(D*L); Внатрешна Кол. : 25мм/1"(Tamaño : 36 x 43 mm / 1.43' 'x 1.7' '(D * L); Diámetro interno : 25 mm / 1' '.Тема на Теренот : 1.5 mm(Пасо де rosca : 1.5 mm. 20 Компјутери 25мм ID M25x1.5mm Тема Пластични Кабел Жлезда Цевка Конектор Зглобовите Black Used за одредување на кабли.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк стегање опсег, силна протега отпор, без оштетување на кабли и уреди.Без демонтажа, кабел може да биде вметната преку директно потоа се стегне лесно и заштеда на време.Се применува за машини за контрола на кутии, дистрибуција панели, електрични апарати, машини, итн.Опис на Spanish20 piezas 25 mm ID M25x1.5mm Rosca Кабел plástico Prensaestopas Conector де tubo Negro País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico Peso neto : 320 g; Contenido del paquete : 20 piezas x prensaestopas Color директорот : Гора; Diámetro del hilo : M25 Tamaño : 36 x 43 mm / 1.43' 'x 1.7' '(D * L); Diámetro interno : 25 mm / 1' 'Пасо де rosca : 1.5 mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата