.

.

Новата Замена RG58B/BGE за Midea клима уред Далечински Управувач Fernbedienung

Новата Замена RG58B/BGE за Midea клима уред Далечински Управувач Fernbedienung

DEN 1048.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

RG58 B/BGE.Клима Уред Далечински Управувач.Целзиусови Степени Далечински Управувач.Пакет содржи : 1 далечински Само, батерии и упатство Не се вклучени.Ние ќе тест/проверка секој производ пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен.Новата Замена RG58 B/BGE За Midea клима уред Далечински Управувач Fernbedienung.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата