.

.

Calvas Calvas ОДГОВАРА За SANYO Оригиналниот Далечински Управувач ЦРС-4MHVPIN4E клима уред 1pc/многу

Calvas Calvas ОДГОВАРА За SANYO Оригиналниот Далечински Управувач ЦРС-4MHVPIN4E клима уред 1pc/многу

DEN 1172.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет : Yes.Број на модел : ЦРС-4 MHVPIN4 E.Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Канал : 1. Ова е Високо Квалитетен клима уред Далечински Управувач Услов : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!Далечински modle : ЦРС-4 MHVPIN4 E2 Месеци Warranty Package Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени) 1 Месеци Warranty Package Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.) Shippinging We брод на светот.Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена.е стандард превозот начин, 10-30 дена да се добие стоката.Ако сте во брзање, ве молиме изберете свиња начин : DHL, UPSThe следење на број ќе им бидат дадени на intenet во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.Сите превозот и ракувањето надоместоци не се Предмет специфики : Пакет : Yes Model број : ЦРС-4 MHVPIN4 EUse : Воздух Conditioner Frequency : 433 MHz Channel : 1 Wireless комуникација : IR.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата