.

.

Calvas Calvas (НОВИ) ГЕНЕРИЧКИ Chunlan клима уред далечински управувач Одговара Chunlan KT-CL2C климатизација 10pcs

Calvas Calvas (НОВИ) ГЕНЕРИЧКИ Chunlan клима уред далечински управувач Одговара Chunlan KT-CL2C климатизација

DEN 412.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет : Yes.Употреба : Клима Уред.Број на модел : KT-CL2 C.Фреквенција : 433 MHz.Канал : 1. ((НОВИ) ГЕНЕРИЧКИ Chunlan клима уред далечински управувач Одговара KT-CL2 C климатизација 10pcs (10pcs/парче)Тоа е замена за Chunlan далечинска контрола модел : KT-CL2 C..Description1. 100% Нов Aire Acondicionado далечинска контрола на 2. Мини Цел е 1 парче, нема Батерии Included3.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секој piece Shippinging We брод на светот.Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена.е стандард превозот начин, 10-30 дена да се добие стоката.Ако сте во брзање, ве молиме изберете свиња начин : DHL, UPSThe следење на број ќе им бидат дадени на intenet во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.Сите превозот и ракувањето надоместоци не се Предмет специфики : Пакет : Yes Use : Воздух Conditioner Model број : KT-CL2 CFrequency : 433 MHz Channel : 1 Wireless комуникација : IR.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата