.

.

Sporthere Американското Знаме Elk Голем Автомобил Седиште Опфаќа 2 Предните Седишта Полиестер Покриваат Три-Димензионални (3D)

Sporthere Американското Знаме Elk Голем Автомобил Седиште Опфаќа 2 Предните Седишта Полиестер Покриваат Три-Димензионални

DEN 719.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Универзална Одговара : Нашата седиште поклопецот е универзален столче маска, погоден за повеќето возила-автомобили, ЏИП, камиони и комбиња, но не и 100% , ве молиме проверете ја големината на вашето столче за да бидете сигурни дека тоа се вклопува. 2. Материјал : На предните две-парче костим е направена од полиестер ткаенини материјал, која е еластична, комфорни и издржливи, дише, мека . 3.Заштита : многу отпорни на нечистотија.Тоа може да се осигура дека вашата перница е чиста и уредна, лесно да го инсталирате, и не е лесно да исчезнат. 4. Дизајн : Уникатен печатење процес, роман и модерен, високо-квалитетни структурните дизајн, трајни, и да додадете чувство на модата и луксузот на вашиот автомобил. 5. Лесен за чистење : нема потреба да губите премногу време машина за перење и миење на рацете, производот е брзо сушење и издржливи. 1. Нашето седиште опфаќа се погодни за речиси сите модели, ЏИП, камиони и комбиња, итн.Тоа може да додадете модата и луксузот на вашиот автомобил.2. Нашето седиште поклопецот е направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини со напредно 3 D технологија на печатење, која е мека, удобно и да дише.3. Тоа не е лесно да исчезнат, може да се мијат, многу лесно да се чисти и мие.4. Нашите производи се со висок квалитет и се многу добар избор како одмор подарок.5.Еластична подлога и прицврстување систем обезбедува сит и да се обезбеди универзален одговара на повеќето стандардни автомобил и SUV во парламентот.6.Пакет вклучувајќи : 2 на предните корици.Answer : ___________________________ Note : 1. Хроматска аберација предизвикани од влијанието на светлината за време на снимањето и разликата во екранот е нормален феномен.2. Поради различни рачни мерни методи, општата дозволената грешка е во 9cm.Почитувани купувачи, тоа е голема чест за вас да patronize,ние ќе ви обезбедиме со најискрено услуга и на најдобар квалитет на производи, и да ви обезбеди со повеќето пријатно шопинг искуство.Нашиот производ дизајн стилови се различни, која може да ги задоволи повеќето луѓе е естетски параметри.Ако имате свој уникатен дизајн, добредојдени сте да дизајн себе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата