.

.

Lksya На Punisher ЕУ Покрие со Кутија и Упатство за MD MegaDrive Битие Конзола за Видео игри 16 малку MD картичка (JAP Школка)

Lksya На Punisher ЕУ Покрие со Кутија и Упатство за MD MegaDrive Битие Конзола за Видео игри 16 малку MD картичка

DEN 489.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На PCB Bondingfinger дебелина е 1.6 mm, Должината е 84mm.Поддршка 98% нов направени игра играчи на пазарот (некои стари игра играчи направени пред 2005 поддршка 1.2 mm само). 16-Битни.Sega Mega Drive.На PCB Bondingfinger дебелина е 1.6 mm, Должината е 84mm.Поддршка 98% нов направени игра играчи на пазарот (некои стари игра играчи направени пред 2005 поддршка 1.2 mm само). 16-Битни Sega Mega Drive.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата