.

.

Комп Врзуваат Технологија AC Прашина Маска Компатибилен со клима Систем Единица Amana МОДЕЛ ANX140181, Водоотпорен Тен Најлон Покрие Димензии 26W x 26D x 27.5H страна на Комп Врз?

Комп Врзуваат Технологија AC Прашина Маска Компатибилен со клима Систем Единица Amana МОДЕЛ ANX140181, Водоотпорен

DEN 1079.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Штити Од Снег, Мраз, УВ Исчезнува, Мувла, Mildew, Rusting, Остава, Нечистотија и Остатоци.Прецизност Отворање да се Вклопи во Електрични и Ладење Линии, со Лесен Кука и Јамка Затворање.Тешки и Добар Квалитет Материјал.Го продолжува Животот на Condesing Единица и го Намалува Кабинет Исчезнува.Заштитете го Вашиот A. C Единица на снег, ветер, дожд и град.Комп Врзуваат Технологија AC Прашина Маска Компатибилен со клима Систем Единица Amana МОДЕЛ ANX140181, Водоотпорен Тен Најлон Покрие Димензии 26"W x 26"D x 27.5"H страна на Комп Врзуваат Технологија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата