.

.

E-извонредни Подножјето на Возилото Притисни Switch Круг Копчето Внатрешно Светилка Light On-off Контрола Footswitch со 1.8 м Кабел и Жица Приклучокот, Бела

E-извонредни Подножјето на Возилото Притисни Switch Круг Копчето Внатрешно Светилка Light On-off Контрола Footswitch

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Push копчето вклучите кабелот за напојување.Жица : ПВЦ пластика, бакар јадро.Должина : 1.8 м / 5.9 инчи Количина : 1 PC.Погоден за внатрешна употреба, како и на елка светла, учење светла, и вертикални фанови.Едноставни за употреба и лесно да се инсталира.Тоа може да се управува со нозе или раце.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата