.

.

Серија 655 Dial Индикатор, 0.001 Дипломирањето Интервал, 0.100-1.000 Спектар, 0-50-0 Dial Читање

Серија 655 Dial Индикатор, 0.001 Дипломирањето Интервал, 0.100-1.000 Спектар, 0-50-0 Dial Читање

DEN 4815.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трајни чисто стакло.Појачани нерѓосувачки челик матични.Остри рамки serrations за позитивен зафат.Пакет Димензии : 6.6 L x 16.2 H x10.6 W x(сантиметри).Овие индикатори се со шок помалку, челик, прекалени опрема воз и скапоцен камен лежишта, освен каде што е наведено.Тие се опремени со повлечи-на-центар назад.Antimagnetic механизам е задолжително за сите модели.Посебно не-шок механизам е достапна за сите модели освен 25-109, 25-209 и 25-116. Овие индикатори се со шок помалку, челик, прекалени опрема воз и скапоцен камен лежишта, освен каде што е наведено.Тие се опремени со повлечи-на-центар назад.Antimagnetic механизам е задолжително за сите модели.Посебно не-шок механизам е достапна за сите модели освен 25-109, 25-209 и 25-116.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата