.

.

Oneida - T057KDEF Jade Десерт Ножеви (Сет од 12)

Oneida - T057KDEF Jade Десерт Ножеви (Сет од 12)

DEN 386.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет Димензии : 10.5 L x2.5 H x2 W (инчи).Пакет Тежина : 2.45 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : T057 KDEF.Впечатлив дизајн.Jade има модерна flatware дијамант инспириран дизајн со високо текстура се справи со тоа носи елемент на накит за секоја маса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата