.

.

Зачудувачки Мат Злато, Две Тон Зачукуваше Дизајн Овошје Нож/Десерт Нож Сет од 4 парче доаѓа во Прозорецот Кутија - Мат Злато

Зачудувачки Мат Злато, Две Тон Зачукуваше Дизајн Овошје Нож/Десерт Нож Сет од 4 парче доаѓа во Прозорецот Кутија

DEN 311.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Зачукуваше Дизајн Овошје Нож / Десерт Нож Во Собата.Сет од 4 парче доаѓа во Прозорецот Кутија.Зачудувачки Мат Злато, Две Тон - E-Слој Технологија за Долготрајни Брилијантен Сјај.Страшно и одговара за сите повод подарок. 18/10 Нерѓосувачки Челик.Убаво Домот Мат Злато, Две Тон - E-Слој Технологија за Долготрајни Брилијантен Сјај.Зачукуваше Дизајн Овошје Нож / Десерт Нож Сет од 4 парче доаѓа во Прозорецот Кутија дека е Одличен и одговара за сите повод подарок.Лесен и Совршен за Десерти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата