.

.

Моден Месечината Патент се Повлече,Мејн мапата Hummer Затворач, Мејн мапата Накит Мејн Hummer Затворач Државата мапата Hummer Затворач Модна мапа Накит Мејн мапата Месечин?

Моден Месечината Патент се Повлече,Мејн мапата Hummer Затворач, Мејн мапата Накит Мејн Hummer Затворач Државата

DEN 69.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Алуминиум, Стакло.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Боја : Како на сликата Оваа слика е поставена под domed стакло.Месечината Големина : 3.2 cm * 3.8 cm,Cabochon Дијаметар : 1.6 см,База Дијаметар : 1.6 см,hummer затворач големина : 6mmx12mm.Патент Повлекува може да биде прикачен на следново : -Purses/Чанти и Totes -Облека и Јакни -Назад Пакети -Салата Кеси -Козметика Пошта -Молив Случаи -Паричници -Ручек Кеси -Патни Торби -Лаптоп Случаи и Гривни -Обетки -Pendant Ѓердан-Keychains/Keyrings -Агенди, Календари, Planners, Организаторите итн..Единствен патент повлекува како денот на вљубените подароци,божиќ подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци.Материјал : Алуминиум, Стакло,Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.,Боја : Како на сликата Оваа слика е поставена под domed стакло.Месечината Големина : 3.2 cm * 3.8 cm,Cabochon Дијаметар : 1.6 см,База Дијаметар : 1.6 см,hummer затворач големина : 6mmx12mm.Патент Повлекува може да биде прикачен на следново : -Purses/Чанти и Totes -Облека и Јакни -Назад Пакети -Салата Кеси -Козметика Пошта -Молив Случаи -Паричници -Ручек Кеси -Патни Торби -Лаптоп Случаи и Гривни -Обетки -Pendant Ѓердан-Keychains/Keyrings -Агенди, Календари, Planners, Организаторите итн..Единствен патент повлекува како денот на вљубените подароци,божиќ подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци.На Патент Повлекува е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа.ова е рачно изработени стакло Патент Повлекува.Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние многу ги цени сите клиенти'opinions за подобрување на продажба,исто така, ако нешто ви се незадоволни,ве молиме контактирајте ме за веројатно најдобро решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата