.

.

20 Пак,VOLISUN Соларни Патеката Клупа Палубата Светла

20 Пак,VOLISUN Соларни Патеката Клупа Палубата Светла

DEN 2543.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

12 Пакет Haevy Должност LED светла ,Asin:B0819 R6 Q6 W;0.68 lb по Светлина. 8 Pack 2 Бои во 1 (Сино+Бела) ,Asin:B08 ZCP1 JSM;2 Бои ВО 1. : Бела/Сина, исклучете го осветлувањето боја со нервира дното switch,нема потреба да се грижите за она што боја на осветлувањето за да се обезбеди за вашиот патеката.Вграден-во 12 LED beadswhich дава од Intensityt и стабилна светлина за вашиот патеката, клупа, дек, и тротоарот,практични & декоративни.VOLISUN продава соларни дек/dock/патеката led светла во многу стилови и пакети.Не само можете да ги купите во комбинација, исто така може да се добие одреден стил на индивидуално. 12 Пакет Haevy должност LED светла+8 Pack 2 Бои во 1 (Сино+Бела) ,Соларни Палубата Светла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата