.

.

Ganz 4 Раскошен Бебе Креветчето Крстот Оркестарот со Лента за Бесење (Исус Ме Сака - Сина)

Ganz 4 Раскошен Бебе Креветчето Крстот Оркестарот со Лента за Бесење (Исус Ме Сака - Сина)

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Креветчето Крстот Исус Ме Сака Момче Виси Украс е крстот форма украс со клекнат дете на дното и расположение читање "Исус ме сака".Украс е направен од цинк метал со сребрена и сина заврши; Вклучува лента јамка за лесно виси екранот.Декоративни виси украс мерки околу 3,5 x 3 инчи.Совршен за бесење на екранот за украс стојат или на кука.Бродови во заштитна амбалажа.Ние испорачуваме некои од најдобрите подароци во светот - giftware, модни додатоци, топ-движат décor, бебе мода и huggable кадифен, градина, одмор, а по завршувањето допира за дома.Креветчето Крстот Исус Ме Сака Момче Виси Украс е крстот форма украс со клекнат дете на дното и расположение читање "Исус ме сака".Украс е направен од цинк метал со сребрена и сина заврши; Вклучува лента јамка за лесно виси екранот.Декоративни виси украс мерки околу 3,5 x 3 инчи.Совршен за бесење на екранот за украс стојат или на кука.Бродови во заштитна амбалажа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата