.

.

Класичен Нерѓосувачки Челик Нокти Кран Штркот Птица Форма Ножици Помине Уметност Машина Смена Режа Помине Cuticle Стил Алатка За Шиење Ножици

Класичен Нерѓосувачки Челик Нокти Кран Штркот Птица Форма Ножици Помине Уметност Машина Смена Режа Помине Cuticle

DEN 232.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Површината е фино врежан со кран во облик на моделот, исклучителна гроздобер стил на дизајн.Мали и лесни Штркот Ножици е одличен за носење на.Имајќи ги посочи работ и остри ножеви, може да заштедите време да ја завршат својата работа.Метална рачка се чувствува поудобно.Направени од високо квалитетен не 'Рѓосувачки челик, издржлив и не е лесно да' рѓа.Спецификација : Тип : Ножици Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Злато/Розова/Multicolor(Изборен) Големина : 9.5*4.5 cm / Пакет Големина : 14*6.5*1cm / 5.5*2.6*0.4 во Пакет Тежина : 28g / 1.0 оз Пакет Листа : 1 * Ножици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата