.

.

Guhao Cuticle Тример, Од Не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Nippers Ножици Маникир Нокти Алатка, Cuticle Машина Тример Нокти Алатки За Нега На Ноктите Алатка(Розева)

Guhao Cuticle Тример, Од Не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Nippers Ножици Маникир Нокти Алатка, Cuticle Машина

DEN 140.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Точка Име : Cuticle Помине Clipper.Боја : Зелена, Црна, Жолта, црвена Роза за да изберете.Материјал : Направен од премија од не ' рѓосувачки челик, трајни и здрав.Должина : Околу. 11.1 см, Ширина : Прибл. 6cm.Пакетот вклучува : 1 Pc*Cuticle Nipper.Должина : Околу. 11.1 cm Package вклучуваат : 1 Pc*Cuticle Nipper Item Име : Cuticle Помине Clipper Material : Нерѓосувачки Steel Color : Зелена,Црна, Жолта,се Зголеми red Weight : Прибл 33g Width : Прибл. 6cm It е направен од Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик .Ова е Професионален Cuticle Nippers за Помине Уметност / Нокти / Pedicure Push Назад Cuticle и Трим Мртвата Кожа.Погодна за двете професионални помине уметност салон и лична употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата