.

.

LIVINGO Премиум Нокти Ножици Мулти-цел Нерѓосувачки Челик Cuticle Педикир Убавина Чешлање Комплет за Нокти, Веѓа, Eyelash, Сува Кожа Криви Сечилото 3.5 инчен

LIVINGO Премиум Нокти Ножици Мулти-цел Нерѓосувачки Челик Cuticle Педикир Убавина Чешлање Комплет за Нокти,

DEN 472.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ИЗДРЖЛИВИ РЃА ОТПОРНИ Остри не ' Рѓосувачки Челик : Фалсификување притиснете процесот на производство овозможува висока густина челик што го прави 3 пати потешко отколку нормалниот од нерѓосувачки челик и се поблаги сечење.МУЛТИ-ЦЕЛсечилото ширина е 7.42 mm на cuticle ножици.Идеален за сечење нокти и сува кожаУбавина ножици за нокти маникир сечење , чешлање веѓа, eyelash, брада, дури и eyelid налепници.КРИВИ СОВЕТ дизајн овозможува сечење extremly прецизни од било агли и форми на целнитешто ги прави идеални за речиси сите видови на секојдневно чешлање задачи.ОГЛЕДАЛО ЗАВРШИ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ножеви понуди една повисока класа apparence кои исто така би можело да ги направи лесно да се чистат и го чуваат.Животниот ВЕК : Секој Производ е независно тестирани и селектирани за да се обезбеди перформанси што се очекува, за секојдневна ниска цена.Резултатот е квалитет на објектот поддржани од страна на нашата посветеност на вашето задоволство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата