.

.

Челик Помине Алатка Cuticle Nipper Лажица Cuticle Смена Машина Clipper Убавина Девојка M27X16

Челик Помине Алатка Cuticle Nipper Лажица Cuticle Смена Машина Clipper Убавина Девојка M27X16

DEN 1761.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, долготрајни најсовремена со трајни квалитет - цврсти за вашите нокти или педикир грижа.Тоа може да ги отстраните мртвите кожата, со дебел и тврд пети ноктите,hangnail,ноктите cuticle и се сече ноктите налепница лента.Лесно да се одржи гума костец обезбедува професионални cuticle смена ќе се намали каде што треба да се без страв од губење на контролата, додека nipping оштетени кутикулите.На Cuticle алатка прави одличен прилог на постоечки nipper поставите нокти или педикир патување за полнење.На Cuticle clipper е изградена од дополнителна парична казна хируршки-одделение од нерѓосувачки челик и изострен до совршенство делува како одличен помине cuticle смена.Предмет Тип : Cuticle Scissor Size : 1 Set Material : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата