.

.

PanPastel Ултра Мека Уметник Пастел, Постојана Зелена Екстра Темни

PanPastel Ултра Мека Уметник Пастел, Постојана Зелена Екстра Темни

DEN 364.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо пигментирани бои за сликање & мешани медиуми, уметност.Компатибилен со традиционалните пастели и други суви медиуми.Користете го ова со било други Pan Pastel боја и Sofft Tools.Пластовидно Pastel Pan содржи .30oz / 9ml на боја.Направен е во САД од страна на Colorfin.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата