.

.

HULISEN Јасно Crossbody Чанта Торба, Стадион Одобрени, со Екстра Внатре во Џеб

HULISEN Јасно Crossbody Чанта Торба, Стадион Одобрени, со Екстра Внатре во Џеб

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок Квалитет : Направен од 0.4 mm дебели винил материјал и користи засилен ткаенина шевовите да бидете сигурни дека вашата предмети остане совршено.Транспарентен ПВЦ материјал нема штетни хемикалии, секојдневно водоотпорен, дебели доволно издржливи, но не се чувствувате тешко.Јасно Површина : Јасно торба совршен за преземање надвор како што може да се најде на вашите важни елементи брзо и проверете дали нешто недостасува, многу е удобен кога ќе работат, патуваат или да одат на концерт.Заштеда на Време : Користете го ова јасно чанта, можете брзо да се добие преку security без да бидат отфрлени на аеродром или стадион гејтс, јасно се гледа предмети внатре, нема повеќе да се водат за исчезнати предмети.Совршена Големина : Мерење 10"H x 9"W, доволно голем за да се стави вашиот телефон, очила за сонце, паричник, сончање.Внатрешен џеб мерење 6"H x 6"W, лесно да ги собереш мали нешта, како што се копчиња, банкарска картичка, парични средства и слушалка.Човековите Дизајн : HULISEN јасно чанта имаат внатре во џеб, го стави клучот внатре, спречување на мобилен телефон нула.На 31-59 инчен прилагодливи рамо, рака е засилен и доволно широка за да ви овозможи да носи тешки товари удобно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата