.

.

AKATOBA【24-Pack】LED Продавница Светлина Тела 5FT, 50W 5600LM, Linkable LED Цевка Светлина Под Кабинет Светлина Таванот Светлина, LED Флуоресцентни Светлина за Гаража, Дуќан, Канцелариј

AKATOBA【24-Pack】LED Продавница Светлина Тела 5FT, 50W 5600LM, Linkable LED Цевка Светлина Под Кабинет Светлина

DEN 626.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Лесна Инсталација】 : Ова ДОВЕДЕ Wraparound Таванот Тела може да се површината монтирани на ѕидови и тавани со вклучена монтажа хардвер.Не Баласт за да Инсталирате или Некогаш го Замени!Поврзете 2 линии за напојување,браун жица за да жешка жица ,сина жица за да неутрален жица. 【Заштеда на енергија】 : Заштеди на Енергија од 70% во текот на нашиот производ е животен век. 【Долг живот】 : Направен од високо квалитетни материјали,50, 000 часа на услугата живот,можете да заштедите многу пари и драстично намалување на времето потроши промена на светилки. 【1 Година Гаранција】 : ако имате било каков проблем во врска со објектот,ве молиме слободно да ни e-mail директно,ние обезбедуваме 24 часа услуги на клиентите!◆ Fed EX Превозот , Обично 5~10 дена ќе биде испорачана. 【Широко Апликација】 : Совршен за Внатрешна,како Дома,ходници, stairwells, канцеларии, гаражи и сите други локации каде што амбиентална светлина е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата