.

.

DIAOD Универзален Автомобил Мобилен Телефон Носителот 360 Степени Ротација Табла Вшмукување Планината Стојат Мобилен Телефон Држач за Автомобил Заградата

DIAOD Универзален Автомобил Мобилен Телефон Носителот 360 Степени Ротација Табла Вшмукување Планината Стојат

DEN 1911.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно да се Прилагоди На Агол.Ви Дава Повеќе Погодност.Морон За Двојна Прилог Функција Може Да Биде Цврсто Залепен На Предната Страна.Дополнителна Контрола На Силиконски Вшмукување База Првенство.Може да се користи на ветробранското стакло, Биро, Метал, Дрво, Пластика, итн.Силна Телефон Holder Silicon Sucker Easy да Install Compact size Won не го Блокира View Suitable За Повеќето Мобилни Phones360 Степени Rotation Easy да се Прилагоди На Angle Gives Повеќе Convenience The Морон За Двојна Прилог Функција Може да Биде Цврсто Залепен На Front Extra Зафат Силикони Вшмукување База Cup Can се користи на ветробранското стакло, Биро, Метал, Дрво, Пластика, etc Package се Вклучени : 1x Автомобил Телефон Држачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата