.

.

KTMAII Countertop Пијалак Blender, 1800W Професионални Висок Напојува Мешалка за Кујна со 68oz BPA-Free Стомна Мешалка за Сок, Дробење Мраз, Замрзнато Овошје, Тресење и Пијалаци, Сребро

KTMAII Countertop Пијалак Blender, 1800W Професионални Висок Напојува Мешалка за Кујна со 68oz BPA-Free Стомна

DEN 2399.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висока-Перформанси Кујна Blender : 1800 W countertop blender има моќ да ги уништи преку целото овошје, зеленчук, и мраз во секунди.Моќен хранливи материи, и витаминот екстракција обезбеди одличен вкус, хранливи пијалоци.Вграден-во 3 Пре-Settings s температурата е премногу висока, по долго време постојано мешање.Не континуирано се работи на blender подолго од 10 минути во.Кул за 10-15 минути пред следното користење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата