.

.

Електрични Cooktop, thermomate 36 Инчи Изградена-во Светли Електричен Шпорет Врвот, 240V Керамички Електричен Шпорет со 5 Горилници, 9 Греење Ниво, Тајмер & Kid Безбедност Заклучу

Електрични Cooktop, thermomate 36 Инчи Изградена-во Светли Електричен Шпорет Врвот, 240V Керамички Електричен

DEN 2399.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

5 висока моќност горилници : Тројно 2300 W/1600 W/800 W (9.1 во/6.9 во/4.7 во) + Dual 2000 W/1100 W (10.6 во/6.5 во)+1800 W (7.9 во)+1200 W (6.5 во)+1200 W(6.5 во).Се снабдува со 4 метри (1.22 m) моќ кабел, погоден за AC220-240 V, номинална моќност 6130-7295 W за загрева побрзо и брзо готвење. 5 готвење зони со различни моќ, да ги исполнуваат на вашиот готвење различни барања. 1 до 99 минути тајмер, само да го поставите на моќ поставување и тајмер, тогаш нека електрични stovetop го стори останатото, и ќе можат да уживаат во слободното време и одлична готвење перформанси. 9 моќ прилагодувања за прецизно греење, може да се користи за braise, срј, длабоко фрај, промешајте-срј, печено, па дури и се вари со вода.На сензор на допир контрола е лесно да се користи за сите членови на семејството.Карактеристики над-греење заштита, остаток на топлина индикатор, автоматско исклучување, и безбедност на децата за заклучување.Работи со било каков вид на садови го прави вашиот готвење лесно и пријатно. 2 инчен супер-тенок на црно стакло модерен дизајн, тоа трае до минимален простор под контра.На thermomate електрични cooktop со мазна витро керамички површина, лесен за чистење, и издржливи користите за долго време.Ве молиме потврдете го cooktop е вистинската големина за вас : Производ големина : 35.4" W x 20.5"D x 2.0"H, отсечени големина : 34.3" W x 19.3"D. Инстант Греење Up Child Безбедност Lock Residual Топлина Indicator Suit За Сите Метални Cookwares Sensor Допир Контрола Со Дигитални Display1-99 Минути Тајмер Minder Поставување Option Scratch-отпорни Витро Керамичка Чаша Surface9 Ниво на Енергија Прилагодувањата За Секоја Готвење Зона.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ.Ова електрична cooktop не е корисник здрав.Инсталација мора да се заврши од страна на квалификуван техничар.Конекција за добра земјата жици систем е од суштинско значење и задолжително.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата