.

.

К-Kang Автомобил Coasters 2 Пакет, 2.67 ПВЦ Автомобил Чаша Носителот Вметнете Увеселителен парк, Со се Справи со дизајн Чаша Носителот Coasters (U S Знаме)

К-Kang Автомобил Coasters 2 Пакет, 2.67 ПВЦ Автомобил Чаша Носителот Вметнете Увеселителен парк, Со се Справи

DEN 95.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Широк Компатибилност] Нашиот автомобил coasters може слободно да се преземат било каде ви се допаѓа, со Дијаметар од 2.67", дебели 0.15", стандардната големина е дизајниран да се вклопуваат купот на носителите во повеќето автомобили.За подобра компатибилност, ве молиме проверете со дијаметар од автомобил чаша носителот пред да нарачате. [Водоотпорен & Не се лизга] Автомобил увеселителен парк изработени од ПВЦ материјал, силни и издржливи,еластична, без деформација, без промена на бојата. [Лесно да се Чисти] се Справи со дизајн е лесно да се извади.Овие автомобил чаша носителот coasters може да биде лесно да се чисти со вода.Вие само треба да се мијат нив директно во вода со мала количина на јадење сапун, или избришете ги со крпа или влажни избришете, а потоа да се исуши природно. [Идеален подарок] ви Овозможува слободно да пијат кока кола, вода или кафе без да чистење на валкани купот на сопствениците.Едноставно шок апсорпција стил на дизајн е изненадување подарок за возачот.Тоа е идеален подарок за Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките, Велигден, Роденден, Годишнина и други манифестации. [Служат Подобро] Ако имате било какви сомнежи, барања или се жалат на нашите производи, ги споделите со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат што е можно побрзо.Боја : Црвена ТОПЛО СОВЕТИ : Pls мерка вашиот автомобил првенство слот големина пред вашата цел, ви благодариме!За производот : Оваа високо-квалитетни автомобил првенство увеселителен парк штити површини од влага и пијалаци за претекување.Автомобил првенство coasters направени of PVC материјал со висок квалитет подебели и издржливи, назад анти се Лизга.Против пролизгување првенство мат вода-доказ и прашина-доказ, да ги задржи вашите купот на каналите чисти и уредно.лесно да се чисти.Тоа е многу стилски и разноврсна и може да се користи насекаде.Декорација на автомобилски внатрешни работи, направи вашиот автомобил посебни и единствени.Спецификација : Боја : Црвен Материјал : ПВЦ Дијаметар : 2.67 инчи Дебела : 0.15 инчен Пакетот Вклучува : 2 pack * Cupholder Увеселителен парк за Вашиот Автомобил.

Кон својствата

Color:
Red Material
Најдобри предлози во категоријата