.

.

Абсорбента Керамички Пијат Увеселителен парк со Плута Назад, Уметник Дизајниран, 4 Индивидуални Круг Увеселителен парк, ги Штити Tabletop, Голема Housewarming Подарок (Виоле?

Абсорбента Керамички Пијат Увеселителен парк со Плута Назад, Уметник Дизајниран, 4 Индивидуални Круг Увеселителен

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4" дијаметар.Абсорбента керамички увеселителен парк.Плута поддршка : еко-пријателски, останува да се стави и го задржува површини безбедно.Подарок достоен : водителка, birthday (роденден), празници, е тешко да се молиме добив-тоа-сите видови.Дизајниран, печатени и пакувани во САД.Избега меѓу ѕвездите со овој поспана, виолетова галакси увеселителен парк.Им служи на една малку неочекувано уметност во вашиот секојдневен ритуал без разлика дали тоа е вашиот кофеин наутро, попладне слатка чај, или доцна вечерта коктел.Или можеби ви треба една партија icebreaker?Овие coasters, ќе служи како голем разговор стартер. 4" дијаметар.Абсорбента керамички увеселителен парк.Плута поддршка : еко-пријателски, останува да се стави и го задржува површини безбедно.Подарок достоен : водителка, birthday (роденден), празници, е тешко да се молиме добив-тоа-сите видови.Избришете со влажна крпа.Дизајниран, печатени и пакувани во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата