.

.

Момчиња Девојчиња Fuzzy Пантофли Чорапи Мека Топло Животно Дебели Руно Наредени Божиќ Чорапи Детето Деца Деца Зима Дом Чорапи

Момчиња Девојчиња Fuzzy Пантофли Чорапи Мека Топло Животно Дебели Руно Наредени Божиќ Чорапи Детето Деца Деца

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

95% Акрил, 5% Spandex.Увезени.не се.Рака Мие Само.ДЕЦАТА МЕКА ПАНТОФЛИ ЧОРАПИ : Овие пантофли дома чорапи се направени од високо квалитетни материјали.Супер дебелина, Мека и Удобно се вклопуваат сите годината!Овие животни пантофли затворен чорапи ќе се задржи малку прсти топло за детето!.УДОБНО ДЕЦА ПАНТОФЛИ ЧОРАПИ : Овие мека кадифен влечки чорапи се дише, лесни, меки и флексибилни.Задржи вашето бебе tootsies чувство сит.така вашето дете ќе се чувствува како таа да е одење во облаците.Не-пропадна ѓон.Safe зафат.Safe одење!Удобен носат!.ЗАБАВА И СИМПАТИЧНА СРЦЕТО ДИЗАЈН : единствена срцето дома пантофли чорапи доаѓаат во различни бои и модел да се задржи сè свежи и стилски!Вашето момче или девојки ќе сакаат носи овие повлекување на животните пантофли чизми.Нека трчаат наоколу и да се игра облечен овие мека пантофли чорапи, кои се толку симпатична и симпатична, исто како неа/него!.ДЕЦА ЗАТВОРЕН ПАНТОФЛИ ЧОРАПИ : на ладно време, пријатно и топло, fuzzy животинско влечки сме најдобриот избор.Со толку многу различни во боја за да изберете од, вашите деца можат да сакате една за секој ден од неделата.Достапен во големини 5-12 години бебе девојки или момчиња!.ДОБАР ПОДАРОК ИДЕЈА : Висок квалитет чевли чорапи е голем дар .Можете да изберете како вашиот или вашиот пријател, син, ќерка роденден или Божиќ подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата